Oostkusttornooi 2021 - 2022

Ronde 1

              Behaalde punten
Bordnr.   Naam witspeler     Naam zwartspeler Uitslag A B C
1 A1  Maxim De Bisscop - B1  Maarten Passchijn  1-3  1  3 X
2 B2  Ronny Decorte - C1  Peter Van Vlaenderen  3-1 X  3  1
3 C2  Piet Van Kerkhove - A2  Filip Van Houtte  2-2  2 X 2
4 B3  Kristof Bultinck - C3  Theo Hendrix  3-1 X 3 1
5 C4  Jean-Pierre Pannier - A3  Ivan Vandepitte  1-3 3 X  1
6 A4  Dirk De Meyere - B4  Francky Nolf  1-3  1 3 X
7 C5  Kenneth Strubbe - A5  Oswald De Winne  1-3  3 X 1
8 A6  Ronny De Rous - B5  Cedric Lequy  3-1 3 1 X
9 B6  Anita Bruyneel - C6  Dominik Melsens  3-1 X 3  1
              13 16 7

A=Blankenberge - B=Knokke - C=Bredene

Ronde 2

              Behaalde punten
Bordnr.   Naam witspeler     Naam zwartspeler Uitslag A B C
1 A1  Maarten Passchijn - B1  Theo Hendrix 2-2 2 2 X
2 B2  Jean-Pierre Pannier - C1  Filip Van Houtte 0-3 X 1  3
3 C2  Renaat Vermeersch - A2  Ronny De Corte 1-3 3 X 1
4 B3  Raf Desmedt - C3  Dirk De Meyere 1-3 X  1 3
5 C4  Oswald De Winne - A3  Kristof Bultijnck 1-3 3 X 1
6 A4  Yari Coucke - B4  Annelies Daniels 3-1 3 1 X
7 C5  Ronny De Rous - A5  Anita Bruyneels 3-1 1 X 3
8 A6  Cedric Lequy - B5  Kenneth Strubbe 3-1 3 1 X
9 B6  Bjorn Demol - C6  Martijn Mestdagh 1-3 X 1 3
              15 6 14

A=Bredene - B=Blankenberge - C=Knokke

Ronde 3

              Behaalde punten
Bordnr.   Naam witspeler     Naam zwartspeler Uitslag A B C
1 A1  Piet Van Kerkhove - B1 Filip Van Houtte 1-3  1  3 X
2 B2  Ivan Vandepitte - C1 Ronny De Corte 1-3 X  1 3
3 C2  Kristof Bultijnck - A2  Theo Hendrix 1-3  3 X  1
4 B3  Renaat Vermeersch - C3 Francky Nolf 1-3 X  1  3
5 C4  Cedric Lequy - A3  Amer Chwihnh 1-3 3 X  1
6 A4  Marc Verkinderen - B4  Dirk De Meyere 3-1 3 1 X
7 C5  Anita Bruyneel - A5  Edward Farrow 2-2 2 X 2
8 A6  Hugo Van Gompel - B5  Maxime Vermeersch 1-3 1 3 X
9 B6  Ronny De Rous - C6  Steven Moerman 3-1 X 3 1
              13 12 11

A=Knokke - B=Bredene - C=Blankenberge

Handicapsronde

  1ste ronde 2de ronde 3de ronde 4de ronde 5de ronde TOTAAL
 Knokke  12 13 12 11 9 57
 Bredene  14  12 14  14 13  67
 Blankenberge  10 11 10 11 14 56

Top 5 individueel resultaat

Naam Ptn Club
Maarten Passchijn 15pt Bredene
Ronny De Corte 15pt Bredene
Filip Van Houtte 13pt Blankenberge
Amer Chwihnh 13pt Knokke
Luc Vandevelde 12pt Bredene

Eindstand

  1r 2r 3r handicap Tot
Bredene 16 15  11 15  57
Blankenberge 13 14  12 9 48
Knokke 7 6  13 12 38